Kiütötték a lányok Norvégiát

2016. novenber 4-e és 6-a között kerül megrendezésre az U25 Női Négy Nemzet Torna. Az első napon (4-én) Norvégia – Magyarország ütközettel kezdték meg lányaink a 3 napos szereplést.

Az MJSz az alábbiak szerint tudósított a mérkőzésről:

Máris megyünk! ? Női válogatottunk így vonult be a csarnokba. Megkezdődött a Norvégia elleni találkozó!
Hajrá, lányok!! ?
Online jegyzőkönyv: goo.gl/9MwsLX

Magyar Jégkorong fényképe.

Fej-fej mellett a két gárda. Norvégia-Magyarország 0-0 az első harmad végén a Női U25 Négy Nemzet Torna első játéknapján.
Kapura lövések: 7-5.

Kisebb tanácskozás után a játékvezetők végül megadták Dabasi Réka találatát a második harmad végén. 1-0-ra vezetünk Norvégia ellen 40 perc játék után! 🙂

Győzelem!! A harmad legelején Huszák bevágta, majd a végén a Jókai Szilágyi lányok is betaláltak, előbb Zsófi, majd Kinga is. Szépíteni tudott még Norvégia, 4-1 a vége.
Szép volt, lányok!! 🙂

Marton Tibor, a magyar válogatott szövetségi kapitánya az alábbi értékelt a mérkőzés lefújását követően: